Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Tencel® prostěradlo vanilkové
  • Nové
  • Tencel® prostěradlo vanilkové

Tencel® prostěradlo vanilkové

Prémiové Tencel® prostěradlo vanilkové z kvalitní česané bavlny a Lyocelu (získává se ekologicky šetrným způsobem z dřevní hmoty Eukalyptu) s vysokou gramáží, opatřené napínací gumou, vhodné na střední i vysoké matrace do 40cm.  

Prostěradlo je extra hladké, velice příjemné na dotek, antibakteriální, prodyšné a savé. Vhodné pro citlivou pokožku a k celoročnímu využívání. V zimě hřeje, v létě chladí.

Na matraci perfektně drží, neshrnuje se.

Rozměr:
  • 90x200cm
  • 180x200cm
629,00 Kč
Počet
skladem
0 recenze

Před prvním použitím:

Tencel® prostěradlo doporučujeme alespoň jednou až dvakrát vyprat na doporučovanou teplotu s příslušným pracím prostředkem.

Péče o Tencel® prostěradla:

Doporučujeme prát v pračce na 40 - 60°C. Prací prostředky volte dle barvy prostěradla.

Tencel® prostěradlo sušte narovnané. Pokud sušíte v sušičce, doporučujeme delší program s nízkou teplotou a nežehlit.

Důležité upozornění: nikdy nepoužívejte bělidla, jejich používáním dochází k oslabení vláken a tím ke snížení životnosti materiálu a barev. Nedoporučujeme ani aviváž, protože její používání zabraňuje přirozeným vlastnostem přírodního materiálu, jako je schopnost absorpce nebo prodyšnost. Aviváž v podstatě obalí vlákna a tím znemožní látce ,,dýchat''.

Parametry

Vyrobeno:
v České republice
Materiál:
48% bavlna, 48% Tencel® - Lyocell, 4% elastan
Gramáž:
230 g/m²
Praní:
60 °C