Růžové Povlečení Do Postýlky Kočička
  • Růžové Povlečení Do Postýlky Kočička
  • Růžové Povlečení Do Postýlky Kočička

Růžové Povlečení Do Postýlky Kočička

Luxusní dětské povlečení do postýlky s decentní barevnou výšivkou Kočička, které uspí každé miminko. Povlečení je neuvěřitelně hebképříjemné a elegantní. Vyrobené z nejjemnějších česaných přízí ze 100% egyptské bavlny s úpravou Easy Care, což v praxi znamená, že se nemusí žehlit. Pokud se ale pro žehlení rozhodnete, povlečení neuškodíte, naopak zvýšíte jeho lesk a hebký omak. Samozřejmostí je také bezpečný zipový uzávěr bez volně visící koncovky, který ocení každá maminka. 

Rozměr:
  • 90x135cm, 40x60cm
1 179,00 Kč
Počet
skladem

Luxusní povlečení do postýlky Kočička

Patří rozhodně mezi nejkvalitnější dětské povlečení na českém trhu a uspokojí i ty nejnáročnější miminka a maminky. Je totiž tak příjemně měkoučké a heboučké a barevně uklidňující, že v něm bude sladce spinkat úplně každé miminko. 

Před prvním použitím:

Povlečení doporučujeme alespoň jednou až dvakrát vyprat na doporučovanou teplotu s příslušným pracím prostředkem, ideálně na dlouhý bavlněný program. 

Péče o naše dětské povlečení do postýlky:

Doporučujeme prát v pračce na 60°C, vždy naruby a se zapnutým zipovým uzávěrem. Prací prostředky volte dle barvy povlečení.

Povlečení sušte narovnané (nikdy však za rohy). Sušení v sušičce nedoporučujeme.

Povlečení je s úpravou Easy Care, žehlení tedy není nutné, pokud se pro něj rozhodnete, žehlete vždy naruby na vysoký stupeň (bavlna/len).

Důležité upozornění: nikdy nepoužívejte bělidla, jejich používáním dochází k oslabení vláken a tím ke snížení životnosti materiálu a barev. Nedoporučujeme ani aviváž, protože její používání zabraňuje přirozeným vlastnostem přírodního materiálu, jako je schopnost absorpce nebo prodyšnost. Aviváž v podstatě obalí vlákna a tím znemožní látce ,,dýchat''.

Parametry

Vyrobeno:
v České republice
Materiál:
100% egyptská bavlna
Žehlení:
není třeba
Praní:
60 °C
Zapínání:
zip